Миколаївський обласний краєзнавчий музей

Миколаївський обласний краєзнавчий музей вигляд з двору

Миколаївський обласний краєзнавчий музей засновано у 1913 році, але матеріали для нього почали збирати з періоду заснування самого міста. Історія розвитку музею переживала різні часи, від царських часів, коли він офіційно був ще не відкритий, але уже функціонував, як кабінет рідкісних речей, до часів другої світової війни, коли музей був напівзруйнований.

В після воєнні роки Миколаївський обласний краєзнавчий музей містився у стінах невеликого приміщення, що відносились до миколаївського костьолу. Лише у 2012 році музей отримав гідне приміщення у пам’ятці національного значення “Старофлотські казарми”. Фонд музею налічує понад 160 тисяч одиниць зберігання.

Експонати музею поділяються на 6 відділів, таких як відділ природи, дореволюційної історії, новітньої історії та відділу фондів. До складу Миколаївського краєзнавчого музею входять: музей підпільно-партизанського руху в Миколаєві, музей суднобудування і флоту, історичний музей в місті Очакові, музей «Партизанської іскри», районний краєзнавчий музей в місті Первомайську.

Адреса: Миколаїв, вулиця Набережна, 29;

Розклад роботи:з 10:00 – 18:00, вихідний день – п’ятниця;

Телефон:(0512) 37-70-14, (0512) 37-37-06;

Карта:

Миколаївський обласний краєзнавчий музей

1

 CAMERA