Савік Шустер фото

5

Савік Шустер фото відомий журналіст із канадським та італійським громадянством, автор і ведучий програми «Шустер live». Народився 22 листопада 1952 року, знає багат мов, серед яких литовська, російська, англійська, французька, італійська, іврит, німецька та українська.

Зростав Савік у сім’ї литовсько футболіста вільнюського «Спартака» і це мабуть в плинуло на любов до футболу. Навчався на медика у Канаді, згодом переїхав в Італію, де продовжив навчання, а потім і працю у медичній сфері. На прикінці 70-х років працював фельдшером у Чаді під час війни. Після Чаду, Савік побував в Афганістані, де висвітлював війно радянського союзу проти афганців, працюючи на радіо свободі. Далі були війни в Лівані і Нікарагуа.

В середині 90-тих переїжджає в Росію і працює в Радіо Свобода і журналістом на телеканалі НТВ. Программа Свобода слова стає в Росії популярною, але після приходу до влади Путіна, гайки над вільною пресою почались швидко зжиматись і телеканал був забраний у Гусинського, що в свою чергу вплинуло на редакційну політику телеканалу. Савік ще декілька років попрацював на НТВ на різних посадах, але у 2004 році вирішив залишити Росію.

2005 року Савік Шустер відкрив програму Свобода слова на телеканалі ICTV в Україні. Програма виходила на різних телеканалах і під різною назвою, але мотив її залишався не змінним – це донесення до громадян різних точок хору політиків.

Під час революції гідності у грудні 2013 року Савік проводив програму на телеканалі Інтер і коли події на майдані почали набирати масових масштабів, Савік висловив свою підтримку громадянам України, які повстали проти кривавого режиму Януковича.

Після приходу нової влади програму і початку війни 2014-2015 року на програму Шустер LIVE почався тиск і Савік не міг найти телеканал для свого продукту. Савік вирішив відкрити свій телеканал, який мав почати мовлення осінню 2015 року.

Савік Шустер фото

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

27