Стара Одеса

7

Музей Стара Одеса розкриває історію міста-перлини біля Чорного моря. Відкрився даний музей в 70-ті роки двадцятого століття. З початку роботи музей находився в Сторожовій вежі старого зруйнованого Одеського карантину, що знаходиться в парку Тараса Шевченка.

0

Музей змінював своє розташування багато разів, але не змінною залишилась функція закладу, це розповідати одеситам і гостям міста про славну історію Одеси, красиві пам’ятки та архітектуру та людей, які прославили місто.

4

5

Директором Старої Одеса став краєзнавець Рудольф Михайлович Ципоркіс, у якого налічувалось понад 1,5 тисяч листівок міста Одеси. Рудольф Михайлович прожив довге та цікаве життя і помер у віці 90 років.

6

7

Після смерті Рудольфа Михайловича у 1999 році, на його честь Одеський музей нумізматики організував експозицію стародавніх листівок, яка отримала назву «Стара Одеса» і стала спадкоємицею однойменного музею.

1

2

3

З того часу музей старої Одеси перетворився на Галерею Старої Одеси при музеї нумізматики. Фонд Галереї налічує понад 3 тисячі експонатів, серед яких листівки, різноманітні стародавні предмети, архівні документи.

8

9

Також тут виставляються колекції відомих краєзнавці, таких як Дроздовський А. О., Прихоцький А. Й., Лобода П. Г., Шишов В. Ф., Макандаров Г. І. та багатьох інших.

10

Адреса:Одеса, вул. Грецька, 33;

Розклад роботи:з 12:00 – 16:00, вихідний день – неділя;

Телефон:(048) 725-02-77,(048) 731-51-19;

Карта: